Estetik Dental Group

HAKKIMIZDA

2021 yılında açılan Estetik Dental Group Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 170 m2’lik bir alana yerleşmiştir, idari alt kat ile birlikte toplamda iki katlıdır ve içerisinde üç adet tedavi odası bulunmaktadır. Polikliniğimiz multidisipliner çalışma anlayışını benimsemiş, kendini sürekli geliştiren, vizyon sahibi, teknolojiyi takip eden, nitelikli bir uzman kadrosuna sahiptir. Ağız ve diş sağlığı alanındaki tüm hizmetlerin verildiği, yüksek kaliteli diş tedavilerinin ağrısız bir şekilde uygulandığı, uluslararası hijyen standartlarının eksiksiz olarak sağlandığı kliniğimizde, son teknoloji 2D panoramik röntgen ve 3D tomografi cihazlarımız mevcuttur. Polikliniğimiz Kadıköy ilçesinde yer almaktadır ve merkezi lokasyonu sayesinde her yere kolay ulaşım mesafesindedir. Hafta içi klinik çalışma saatleri 09.00-18.00, cumartesi ise 09:00-17:00dir.

Polikliniğimizde sağlık turizmi hizmetleri de mevcuttur. Yurt dışından gelen hastalarımıza, son teknoloji cihazlar kullanılarak gerekli tüm diş tedavileri yapılmaktadır. Yurt dışı hastalarımız kliniğimize gelmeden önce, web sitemizdeki iletişim bölümünden panoramik röntgenlerini gönderdikten sonra, uzman diş hekimlerimiz tarafından ön teşhis ve tedavi planlaması yapılmakta, tahmini maliyet ve tedavi süresi belirlenmektedir. Ardından havayolu ile ulaşım, havaalanında karşılama, İstanbul içi gerçekleşecek transferler, anlaşmalı otellerde konaklama yine kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Hastalarımızla iyi bir iletişim kurarak, onların tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit edip karşılayabilmek için hazırız.

Bir tebessüm için …!

Hakkımızda

2021 yılında açılan Estetik Dental Group Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 170 m2’lik bir alana yerleşmiştir, idari alt kat ile birlikte toplamda iki katlıdır ve içerisinde üç adet tedavi odası bulunmaktadır.

Polikliniğimiz multidisipliner çalışma anlayışını benimsemiş, kendini sürekli geliştiren, vizyon sahibi, teknolojiyi takip eden, nitelikli bir uzman kadrosuna sahiptir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya’da Estetik Dental Group sayfamızı ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Güncel gelişmeler için hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Copyright 2021 Estetik Dental Group.

Copyright 2021 Estetik Dental Group – Tüm Hakları Saklıdır.

Estetik Dental Group Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Whatapp
Hemen Ara